Extra Profit by POS-Synergy

Unser Anspruch ist es, Ihre Farben-Abteilung profitabler zu machen. [mehr]
 
Tip-A-Friend
Druckversion

Ekspert w branży narzędzi malarskich z prezentacją POS: Color Expert

Color Expert to marka, która pozwoli Państwu osiągnąć sukces w sprzedaży detalicznej narzędzi malarskich. Naszym celem jest, aby Państwa dział farb osiągał jak największe zyski – zarówno na rynkach DIY jak i profesjonalnych wykonawców. Dzięki naszej międzynarodowej działalności dostosowujemy produkty i zakres usług do każdego europejskiego odbiorcy.

Czytelna i intuicyjna struktura rozmieszczenia oraz forma prezencji asortymentu to podstawa naszego sukcesu. Nasza innowacyjna i dopasowana do potrzeb koncepcja regałowa POS promuje, a także realnie zwiększa sprzedaż, a co za tym idzie, również i zyski. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy zagwarantować, że nasze rozwiązania przyniosą Państwa firmie znaczący wzrost przychodów. Nazywamy to „Extra Profit by POS-Synergy”, w skrócie EPPS.

Na kolejnych podstronach możecie się Państwo zapoznać z naszymi początkami, misją, linią naszych produktów oraz działalnością w Polsce oraz na Świecie aby przekonać się ile czynników wpływa na nasz sukces

  • Strategie

    Wir machen nur das, was wir am besten können: Maler-Werk-Zeug. [mehr …]